KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481007
nr 1248 1007
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Ko med kalv". Signerad, daterad -81. Olja på duk, 97x99 cm
måndag 15 april 2019
kl 20:40:57
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano